INTERVIEW S ANDĚLEM

24. června 2010 v 22:00 | Marta/Muscles vzpomíná... |  ♠ Příspěvky od Marty/Muscles..
justinOd dětství miluji přírodu a skláním se každičkou minutou svého života před dary, které nám matička Země na chvíli propůjčila.

Ležím v trávě a zdravím se se sluncem. Kopretiny se nade mnou sklánějí a usedá na nich motýl.

Připadám si jako to krásné děvčátko z filmu This is it. Poslouchám ptačí symfonie a zahlídnu ve výšce káně. Krouží vysoko, ale já hledím mnohem výš.


andílek

Dívám se na kupovité mraky a ve své představě někoho usilovně hledám.

Podívám se lépe a zahlédnu v mracích svou velikou lásku.....člověka, kterého miluji několik desetiletí.......

Ach, Bože.......Michaeli, ........jsi to Ty? ....Jistě, máš své havraní kudrnaté vlasy do čela, klobouk a dlouhé ruce, které na mě mávají.... lásko moje, chybíš mi.....

Nechci na Tebe vzpomínat se slzami v očích, protože jsi stále se mnou, v mých představách a myšlenkách. Ráno se probouzím a pohladím Tě pohledem na Tvůj obraz, ze kterého se na mě usmíváš. Když procházím Tvou fotogalerii, již od dětství Tvé oči hovořily o nesmírném nadání, talentu a genialitě. Z roztomilého černého klučiny jsi se proměnil v mladého štíhlého mladíka, který dokonale ukázal světu, jaká je superhvězda.

Michaeli, tolik jsem Tě milovala už tehdy a tento můj cit k Tobě narostl do neuvěřitelných rozměrů. Svým vypracovaným tělem tanečního mistra a neopakovatelným hlasem,svým obrovským charismatem a fluidem, které mě očarovalo,uchvátil jsi mě a navždy okouzlil.

Tak strašně moc Tě miluji a je moc dobře, že jsi stále se mnou, lásko moje nádherná........

Když jsi dospěl do věku zralého muže, při pohledu na Tvou celkovou krásu a jemnost, byla jsem přímo lapena do Tvých sítí. Jsi tak smyslný a božský, každičký sval Tvého těla pracuje v rytmu hudby, kterou jsi nám s láskou skládal a zanechal jako jeden z Tvých unikátních odkazů.

Můj smysl pro krásno se díky Tobě naplnil, již nemusím hledat ideál, krásu, smyslnost, taneční kreativitu a především velkorysé a zlaté srdce......vidím je v Tobě, lásko moje.

Je mi zde s Tebou překrásně.........Až půjdu domů, pustím si zase Tvé písně, jež mě vždy obohatí a připomenu si tak dnešní setkání s Tebou.........

Miluji Tě, Michaeli, z celého svého citlivého srdce..............opatruj se a přimluv se za mě na příště..........

Navždy Tvoje Marta/Muscles
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 zuzy zuzy | Web | 24. června 2010 v 22:46 | Reagovat

Díky i tobě za krásná a vřelá slova, plná něhy a citu!! Děkuji i za Mika.. učitě to vidí a usmívá se ! DÍKY!

2 Matýsek Matýsek | 25. června 2010 v 5:25 | Reagovat

Je nádherný číst, jak strašně moc Michael pro všechny fanoušky znamenal. Napsalas to srdcem a je to znát....krásný, opravdu krásný.. :-( :-)

3 Lenka♫♪ Lenka♫♪ | 28. června 2010 v 18:57 | Reagovat

Já už fakt nemám slov. Vše co tady o něm píšete je jako by jste mi mluvili z duše,ale bohužel nejsem taková spisovatelka abych to hodila na papír. Je v tom cítit tolik lásky,citu a obdivu jen k té jedné osůbce k Michaelovi,že jestli je nahoře v nebíčku nějaké potom!!!!musí být Michael opravdu pyšný,když vidí jak ho lídé stále obdivují a milují,nemůžu jinak než I Love You Michael♥♥♥

4 Muscles Muscles | 29. června 2010 v 17:50 | Reagovat

Lenko, děkuji mnohokrát za krásný komentář, kterého si velice vážím, jako komentářů Zuzy a Matýska,jež mě všechny zavazují.Odpověděla bych na to slovy o lásce, která reprezentovala na každém kroku Michaela:Láska je nesmírný čaroděj.Vytváří všechno z ničeho.V jednom okamžiku tu není a pak...objeví se ve vší kráse.My ji užasle vítáme.A jakou krásu dokáže vykouzlit z čirého vzduchu?Úsměvy, smích, červenání, něžná slovíčka, slzy štěstí a především život.Láska nás stvořila.Bez ní bychom tady nebyli.I Michael byl stvořen z lásky....cítila jsem to z něj pokaždé, když jsem jej zhlédla......Miluji ho navždycky..............

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama