Březen 2012

Sexy Michael !

30. března 2012 v 8:03 Videa, která stojí za to vidět! ♣
"Někdy zachází příliš daleko. Neponechají nic pro fantazii. Pokud bych vyšel na jeviště nahý, není tam žádná fantazie. Nenechám je představit si, jak vypadám bez oblečení. Ale vidíte, že oni to přehání.... Máme jim nechat něco k představivosti."
Michael Jackson, 1984


Vidíte ho ? Dělal to všechno promyšleně... v náznacích, abychom po něm šílely. Ještě, že nám bujná fantazie nechybí... Miku, ve tvém případě se nic přehánět nedá, všechno ,co říkáme je pravda! Našemu oku nic neunikne !Usmívající se


Copak Miku, škrtí, škrtí... ?

29. března 2012 v 7:14 ☺☻ Zajímavé fotky
Málo vzduchu...? Postůj trochu, milý hochu... já se o vše postarám !

Ale kuš, kaňoure jeden!Smějící seco ty prsty, co to naznačuješ.. ?Nehledě( přímo hleď na pozadí tvých rukou) my nemusíme díky tobě pracovati s lupou! :-))
Zlaté mámení, chvíle zázraků.... sleduji tvé pohyby, dostanu zákal zlatý, o tom není pochyby!


Projekt Mikegasm

28. března 2012 v 6:00 ** Projekt MIKEGASM **
Obdobie: Detstvo...
Beriem fotky od narodenia DO Off the wall. OTW už nie.
Klip/ turné: no, z detstva tam toho moc nemá takže čokoľvek
Formát: Fotka, gif, PNG, video
Kategórie:
  • a) Najkrajšia fotka s maminkou Katherine
  • b) Najkrajšia fotka so sestrou Janet
  • c) Najkrajšia fotka so sestrou LaToyou

Něco na hezký večer...

27. března 2012 v 19:40 Videa, která stojí za to vidět! ♣
... Mike a jeho bílá gaťata, z nich by jeden brečel. Ať jsou bílá, nebo zlatá, černá.. Zuzy zůstane jim věrná! A kdo se hlásí dále?.. :-)
Na pozdní příchozí nebude brán zřetel..


O VODĚ

26. března 2012 v 6:02 | Marta |  ♠ Příspěvky od Marty/Muscles..
Milé čtenářky a čtenáři,

když jsem psala tuto pasáž, pro někoho… bohužel… o tak bezvýznamném elementu, jakou je voda… uvědomila jsem si, že vodu, jako takovou, nikdo ještě neoslavoval.

Bereme ji jako samozřejmost. Ani si neuvědomujeme, jak významnou úlohu hraje v našich životech…plýtváme s ní, znečišťujeme ji s lehkou samozřejmostí, takto znehodnocenou vodou stěžujeme život a zpomalený vývoj, či zkázu živočišným tvorům a rostlinám. A proto si zaslouží podle mě trochu úcty. Proto mi dovolte, abych ji vyzdvihla na čestné místo na slunci, protože je životodárná a nezbytná a nebýt jí, není života na naší matičce Zemi.

Tento můj celý pohled na vodu mi připomíná uplynulý život Michaela Jacksona. Nejčistší duše, která kdy chodila po Zemi, musela se rvát se životem ze všech sil, jen, aby čelila nástrahám, které jí připravil opět tvor z masa a kostí, jako ona, ale s rozdílem od Michaela… s nesmírnou ziskuchtivostí, závistí a zlobou. Michaelovi šlo vlastně celou dobu, co zde byl a okouzloval nás svojí přítomností, o holý život a později i o život jeho krásných dětí. Jakými útrapami musel projít ve svém životě, to již všichni víme, jen je nutné, abychom si to neustále připomínali, jaká bezpráví a zločiny se na našem Králi popu Michaelu Josephu Jacksonovi páchaly pro dobro budoucí vrahů a těch všech zločinců, co jsou zainteresováni do příprav jeho dlouhodobě plánované vraždy.

Ano, Michael pro mě je navždy obrovský hrdina, poněvadž to, co všechno ustál, je vlastně heroický výkon…a tohle bychom měli jako armáda lásky jeho fanoušků vštěpovat naší mladé generaci a dávat Michaela za vzor všem, kdo chtějí poslouchat a jsou schopni se empaticky vcítit do Michaelovy kůže, kdy překonával všechny nechutnosti, co mu byly neustále ze všech stran kladeny pod nohy.

Michael … jeho překrásná bytost, ať zvenku, či zevnitř, by měla být navždy oslavována a uznávána za jeho božskou lidskost a lásku, kterou byl schopen rozdávat všem kolem sebe… za to, jak taková megastar nikdy nezpychla a nezapomněla najít si čas před každým koncertem, kdekoliv na světě pro děti, které byly smrtelně nemocné, popálené, opuštěné, bez lásky svých bližních…v Michaelovi měly děti naději…sladká naděje pro tyto děti…i po jeho odchodu stále z jeho dědictví odchází 20% zisku na charitu…před tímto člověkem by měl každý smeknout a poklonit se…

Proto mi dovolte toto přirovnání s čistou, pramenící, křišťálovou vodou ve spojitosti s andělskou bytostí…Michaelem Josephem Jacksonem…kterou zde na našem blogu společně oslavujeme už téměř dva roky…


Milovník sushi, Michael Jackson

24. března 2012 v 19:48 Zážitky s Michaelem
Král Popu zpíval SAKURU v Restauraci Nippon

"Michael miloval sushi, " říká pan Nobuyoshi Kuraoka, majitel restaurace Nippon.

Podle něj si Michael objednával sushi téměř denně během nahrávací sezóny v roce 1995 v New Yorku.

Pan Kuraoka živě vzpomíná, jak poprvé dostal objednávku od Krále Popu, který mu volal z jeho vozu tranzitu. "Budu tam do 7 minut a rád bych si objednal Toro, lososové a tuňákové rolky, prosím." Pan Kuraoka ho musel požádat, aby jeho týmu povolili (poskytli) alespoň 15 minut. Od dalšího dne tak, jak byl požádán, Michael volal přesně 15 minut předem, než jeho dodávky přijely k restauraci. Vždy mával z vozu, když jeho asistent šel vyzvednout objednávku.

Jednou Michael a jeho zaměstnanci měli oběd v soukromém pokoji v restauraci. Když pan Kuraoka a jeho žena Eiko vešli po jídle pozdravit, Michael je ohromil zpěvem "Sakura Sakura" (jedné z nejznámějších dětských písní o květech třešní) v Japonsku. Michael řekl panu Kuraokovi, že se naučil mnoho japonských dětských písní, když měl turné v Japonsku. Pan Kuraoka se Michaela zeptal, proč vybral mezi tolika právě "Sakura Sakura"? Odpověděl : "Je to velmi záhadné, víte?" poté se na pana Kuraoku usmál.

Úsměv připomněl panu Kuraokovi záhadný krátký příběh nazvaný "Sakura no ki no shita niha Pod třešní (jako tím stromem :-)) od Motojiro Kajii. Během jeho krátkého spisovatelského období ve 20. letech a na počátku 30. let 19. stol. (dokud mu v 31 letech nevzala život tuberkulóza v roce 1932), vypustil Kajii mastrštiky krátkých poetických příběhů.


"Mrtvá těla jsou pohřbena pod třešněmi! Musíš tomu věřit. Jinak by nemohlo být možné vysvětlit krásu třešňových květů. Byl jsem neklidný, v poslední době, protože jsem nemohl uvěřit v tu krásu. Ale nyní jsem nakonec porozumněl: mrtvá těla jsou pohřbena pod třešněmi! Musíš tomu věřit."

Nebeská krása třešňových květů byla hlubokou záhadou pro mnohé, kteří jsou jimi okouzleni.

Nikdo neví, jestli Michael znal ten příběh, ale Michaelova schopnost vnímat záhadu v Sakuře šokovala pana Kuraoku. Paní Kuraoka si stále pamatuje den, kdy Michael zpíval "Sakura Sakura". Cítila, že jeho čistý hlas byl odrazem jeho čisté duše.

Michaelův náhlý odchod se podobá prudkému konci sezóny třešňových květů. Tak, jako záhada ze Sakury mnohé fascinuje, jeho náhlá smrt tajemně otřásá jeho fanoušky.

Hejbá se, to hejbá...

22. března 2012 v 11:32 ☺☻ Zajímavé fotky
.... ty obrázky, přece! Smějící se

Miku, ale ano.. a dnes večer!

HA! Pozor, už se svlíká... Miku, na ostro a rychle... dolů s tím! Do háje, škoda jen, že to gifko není větší!

Všichni na koně! Já nemůžu.. já mám vlka... Tááák, na vlka! Smějící se Pardón, chtěla jsem říci .. na Mika.... !

JARNÍ ZLATÉ POHLAZENÍ, NAD TO VĚRU NENÍ..!

20. března 2012 v 5:48 Videa, která stojí za to vidět! ♣
TAK JO.. JEĎ TY NÁŠ ZLATÝ DRAKU!


Místy to fakt nedávám....PŘESTO SE RÁDA PODÍVÁM !Usmívající se .. ASI BUDETE MUSET KLIKNOUT - ZDE!


JARO

17. března 2012 v 6:08 ♥ POVÍDKY- Čtvero ročních období
Takhle povídka, ze série povídek Čtvero ročních období, je zaměřena na Michaela, jako chlapce, který i přesto, když dospěl, uchoval si ten obrovský dar, o který děti přijdou, až dospějí…

Michael dospěl, ale jeho duše i srdce a on sám, zůstal nevinný, čistý a vnímavý ke všemu, co jsme jako děti viděly, obdivovaly.. žasly nad tím s rozzářenýma očima plných štěstí, údivu nad krásami přírody, jejího koloběhu, řádu .. ze které je možno vyčíst ruku, náruč Boží, do které se jednou, tak, jako tak, vrátíme, jako milované děti…

Tak zkuste ještě chviličku snít s dětskou fantazií a nadýchat se jarní vůně… tak zavřete oči a přeneste se do Země Nezemě… do Neverlandu.


JARO - aneb… sejdeme se pod naším dubem


Miluji jaro, miluji tu energii, která se probouzí a nezadržitelnou silou dává ožít přírodě, rostlinám, zvířatům i lidem.

Miluji tu čerstvou vůni, kterou dýchá zem pod hřejivými paprsky jarního slunce, kdy voní a rozkvétají stromy… a vše zdánlivě mrtvé po zimě ožívá… a procitá ze snů zpět k životu… cítím tu mízu, která proudí stromy a která dává sílu vzpínat své koruny k nebi. Ráda si užívám prvních slunečních paprsků, ráda jim nastavuji tvář a mhouřím oči, neboť slunci nelze pohlédnout do tváře… jenom vnímat tu životadárnou energii každou buňkou svého těla.

Miluji tohle místo víc, než cokoliv na světě!! Zde je jaro tím nejkrásnějším, kde se čas zastavil, i když ne tak úplně… čas je tu je jen relativní pojem a kdo by ho sledoval? Kdo kam by pospíchal? Čas je jako jediný spravedlivý.. měří všem.. Miluji jaro a čas strávený zde! Miluji JARO v Neverlandu.

Bývalo tu dřív živo, každý kout naplňoval dětský smích… a ještě teď, když přivřu oči, slyším jej, to cinkání právě projíždějícího vláčku nebo zvonek na zmrzlinářském vozíku, to poklidné šumění vody v jakuzzi, radost, smích… to všechno se mísí v jeden kokteil.. v DĚTSTVÍ! Bezstarostné dětství… a je jedno, kolik je ti nebo Vám roků… starosti sice jsou, ale zůstávají před branou tohoto čarovného místa.. kde vše má svůj řád, rytmus.. pravidla… ZŮSTAT ŠŤASTNÝ ASPOŇ TADY…!

Ráda se sem vracím, když už nemohu v realitě, tak jako dřív…. Tak alespoň ve snu, v myšlenkách. Potkávám se zde ze svými kamarády z mého dětství, mládí, dospělosti… a rádi se všichni vracíme do dětských bezstarostných chvil.
Stalo se to toto jaro… ano, přišlo, po dlouhé ukrutné zimě… kdy se zdálo, že všechno zůstane v ledu, ve smrti… ale přišlo, bylo tu…. Sluníčko mi pohladilo nesměle tvář.. a já se usmála… ano, byla jsem opět v Neverlandu… ale co to ? Je tu takové ticho? Co se stalo?... Přišla jsem pod košatý dub, který se právě pyšnil novými, mladými, svěžími lístky…. Všude kolem stromy kvetly.. sakury, i ovocné stromy.. keře, rododendrony…. Ta vůně byla tak omamná a opojná, že jsem znovu přimhouřila oči.. opřela záda o vyhřátý kmen majestátního dubu, ve kterém tepal život… a plně se oddávala tomuto kouzelnému místu a jarním paprskům… Nevím, jak jsem tam byla dlouho… a jen tak si užívala… když tu mě někdo zatahal za rukáv…. "Pojď si, prosím, se mnou hrát…jsem tak sám!!"


Pomalu a líně jsem otevřela oči, abych zjistila, kdo mě potřebuje ke hře…. Stál tam… malý chlapec s mandlovou pletí, hebkou jako samet…vlasy měl střapaté a vysoké jako korunu a jeho oči ke mě vzhlížely tak, že bylo těžké odmítnout… byly jako dvě čokoládové tůně… a jeho úsměv se podobal dalšímu hřejivému paprsku, který prošel skrze mě, až k mému srdci….

"Ahoj… nevěděla jsem, že tu někdo je….
Jsi tu už dlouho???" posmutněl a řekl jen: "Dlouho! Vracím se sem rád, i když je tu smutno, nemám si s kým hrát, ale mám to tady rád.. Tady je mé ztracené dětství, víš? " .. "Jak, ztracené dětství, vždyť ty jsi teprve malý chlapec… a dětství teprve prožíváš, nemohl jsi nic ztratit!" .. "Ale mohl, ztratil jsem ho už dávno…včetně toho nejcennějšího, protože, jsem musel dřív pracovat, já i mí bráškové! Ale dělal jsem to rád.." … byl jsem před tím už i dospělý, hodně dospělý….než jsem dospěl doopravdy. Než, … než... jsem odtud odešel…. Než jsem vůbec odešel!

Sklonil hlavu a posmutněl, sedl si ke stromu a opřel si ustaranou hlavu do dlaní, bylo mi ho moc líto…. Sesunula jsem se podél mohutného stromu do sedu k němu… a chtěla ho rozveselit…. A zeptala se…: "A jak se vlastně jmenuješ, když už si máme spolu hrát?"…. "Michael! A ty… ?... No, říkej mi třeba Bea." Dobře… a na co si chceš hrát? ! To je jedno, můžeme si klidně i jen tak povídat…. Cítíš to?,… Co mám cítit…?To, jak v tom stromě koluje život, jak mu tepe srdce… je to strom Obdarování… mám ho moc rád.. vlastně, měl jsem… ne, stále ještě mám!" Ten chlapec byl na svůj věk ani ne deseti let moudrý, tajemný… mluvil v hádankách… a přesto, jako bych ho znala, byl mi blízký už dřív, odkud ho jen znám… ? "Ano, cítím to… jsi velice vnímavý, moudrý chlapec s čistou nevinnou duší, duší dítěte.

A KDY JSI ODTUD VLASTNĚ ODEŠEL.. ? A KAM JSI ŠEL?... Ptala jsem se zvědavě tak, jak to děti dělají...

To ti řeknu úplně přesně! Odešel jsem odtud 25.6.2009 a vlastně od té doby tady opět žiji…. Jen jinak po svém, jako v ráji…..a moc se s lidmi nestýkám, ale tobě jsem to dovolil, abys mě viděla… abys mě viděla jako chlapce a víš proč?

Protože jsi na tom s dětstvím nebyla právě nejlépe, stejně jako já… byla jsi nucená předčasně dospět po smrti rodičů a uhájit si svoje místečko na zemi. A taky jsi byla moc smutná, když jsem odešel… ale to já nechci, chci, abys byla šťastná, aby uvnitř tebe kolovala míza…život a aby ve tvém nitru bylo stálé, trvalé jaro… tak, jako tady v Neverlandu. Protože já tady budu stále, jen ten malý bezstarostný chlapec, se kterým si přijdeš hrát, povídat… a vrátit čas zpět, to, o co nás život ochudil… protože já se vracím, protože jsem tady doma… Jen o tom nikdo neví, bude to naše tajemství…

Dlouho jsme si povídali, dlouho se smáli, drželi se za ruce a dováděli jako malé bezstarostné děti, které pozorují broučky v trávě, sledují krásu a proměnu přírody… přičichávali jsme k právě se rozvíjejícím květům a strkali k nim nos, abychom si přivoněli.. a smáli se, když nám na něm zůstal pyl….
Cítila jsem se bezstarostně, svobodně, nabitá energií…. A ten pocit mi vydržel ještě dlouho po té, co jsem se vrátila zpět z čarovné země snů a dětství, ke svému životu "dospěláka" .. a jedno si předsevzala…

Nenechám si vzít tu dětskou nevinnou radost nad krásami života, tu možnost, vracet se do dětských střevíčků, i když je už neobuji.. kvůli tomu pocitu, půjdu klidně i bosá… a už teď cítím hebkost a měkkost jarní trávy v Neverlandu, ve které rozkvétají chudobky a žluté květy pampelišek…
Nikdy nezapomenu na toho chlapce, který byť dospěl ve svém srdci, mysli a duší zůstal dítětem…a v jehož srdci zůstala LÁSKA, ke světu i všemu životu… Díky Michaeli, že jsi mě to připomněl a svým způsobem naučil, sejdeme se brzy v našem dětském ráji v Neverlandu.

P.S. Počkej na mě pod naším košatým dubem ! Přijdu určitě !

Cvičme v rytme.. ! :-)

16. března 2012 v 5:50 Videa, která stojí za to vidět! ♣
Ták děvčátka, natáhněte zlatý šponky... a jedééém! Mike bude předcvičovat... 2.41 .. a odpadám...


Na vědomost se dává... že

15. března 2012 v 6:51 ◘ Různé
Tak, moji milí, mám tu pro vás jedno sdělení. Někteří z vás se mě ptají po zprávě autorovi, zde se rýsuje nějaká další povídečka? Odpovídám : ANO, je dokonce rozepsaná, jsem u nějaké třicáté kapitoly a ne a ne jí dopsat!


Zjišťuji, čím více času si dávám, tím bude asi ?... delší, nevím zatím, kolik zvládnu kapitol, ale je to fuk… Není důležitá kvantita, ale kvalita! Prostě, až si budu jistá, že jí dokončím… neboť času moc není, tak ji začnu vkládat, protože ji mám vymyšlenou, tak snad by to mohlo být brzy…

Myslím, že by vám mohla udělat radost, neboť začne v období BAD, tak snad ...?:-) Snad mi zachováte přízeň, neboť někteří z vás sem chodí výhradně pro povídky… Ale do té doby, než se povídka rozběhne, vám chci zpříjemňovat chvíle videi, fotkami a také bude jednorázová povídka, ta bude, co nevidět…♥.Tak, kdyby někdo nemohl vydržet, ať si klidně vybere z těch šesti a začne číst znovu, nebo tu, co promeškal..Mrkající

Jinak vám všem moc děkuji za podporu, přízeň jak "starousedlicím" MJ rodinky, tak novým návštěvníkům, protože o nich vím,( někteří mi píšou hezké mailíky přes zprávu autorovi) jen nebojte se komentovat, ať jste taky vidět, budu ráda, když vás tu najdu a mám se na co těšit a taky, aby se naše MJ komunita trošku rozrostla, někdy mám pocit, že ubývá.
Opravdu je pro mě důležitá zpětná vazba a VY JSTE MOJÍ VELKOU MOTIVACÍ…

DÍKY VAŠE ZUZY.

FOTEČKY, KTERÉ MOŽNÁ NEZNÁTE

14. března 2012 v 8:00 ☺☻ Zajímavé fotky
Já nevím jak vy, ale já jsem tyhle fotky viděla poprvé, sledujte mistra při práci, vážně to stojí za to.
Ta poslední je kouzelná, Mike pokušitel Usmívající se

Moje absolutní ♥ovka !

13. března 2012 v 9:56 Videa, která stojí za to vidět! ♣
You Rock My World (Extended Version) ... celý film v krásné kvalitě obrazu, o Mikových kvalitách není třeba polemizovat.. JAK ŠMÍRUJE ŽENSKÝ, PROHÁNÍ JE, oplácává, poplácává, KLUK JEDEN .... A TO JEHO ÚÚÚÚ,ŽE ON ZAHLÍDNUL JEDNU Z VÁS...? MrkajícíJO, JO... NA VELIKOSTI ZÁLEŽÍ !

11. března 2012 v 20:23 ☺ Na VELIKOSTI záleží !☻
PROSTĚ TYHLE VELKÝ FOTKY MILUJU A MIKA NA NICH! ŽE JE TO ŠELMA - DRAVEC! VRRRR !
ROZKLINĚTE A NEPADNĚTE !Mrkající

Pro ty, co chtějí mít Mika všude... ;-)

10. března 2012 v 11:13 ◘ Různé
Tak tenhle obrázek jsem si vytiskla, že za dlouhých zimních večerů začnu, jenže.... ani ťuk..Usmívající se A to je vyšívání moje velké hobby. Předlohu vám sem dám, trošku jí zmenším, aby se sem vešla, vy si jí uložte a pak stačí vytisknout a můžete začít.. MOTIV JE PŘEKRÁSNÝ a zase ho ocení jen největší odborník s vytříbeným vkusem. Hodně zdaru přeji ♥