47.kapitola

21. srpna 2012 v 6:27 |  ♥ Povídka - Hlas srdce

Zoufalá lež !

Tak snad mě po této kapitole nezačnete nenávidět, jsem hnusná za to, co jim udělám, hlavně Mikovi, až mě to vážně samotnou bolí a věřte mi, nepsalo se mi to vůbec lehce, až z toho mám do budoucích dílů výčitky svědomí. Když jsem upozorňovala na to, že se situace do budoucna vyhrotí, tak ... je to tu! Ale nebojte se, za nějaký čas bude lépe.
* * *
Ještě menší rekapitulace:…Michael, stále neví, jak to tehdy s Tarrou bylo, jen tuší …i když lékař v nemocnici mu potvrdil, že mu někdo dával oblbováky do pití…Natali, ta si stále myslí, že to bylo tak, jak to viděla, tedy Michaela a Tarru v posteli, proto se jí nesmíte divit, co v zoufalství nad tím vším, udělá... holka jedna nešťastná!
* * *

Tolik jsem toužil ji znovu vidět…. Když jsem stál před jejím pokojem, nohy se mi klepaly, jak před nějakou těžkou zkouškou…hlas srdce mě k ní vábil, přitahoval…jak hlas mořské Sirény, která láká svým zpěvem.

Ležela na posteli, byla bledá…na čele zalepený šrám, nejspíš po tom pádu…Snažil jsem se z doktora vymámit, co se mé přítelkyni stalo? I když mám vůbec ještě nárok jí tak nazývat ? ... Nejprve si mě prohlížel, usmíval se…pak mi gratuloval, k čemu netuším…jen, že nás spolu s Natali čekají báječné chvíle… radostného očekávání, jako kdyby…? Můj bože…že by…byla Natali... těhotná? Vzpomínal jsem na šťastné chvíle, kdy jsme se milovali, kdy jsme byli opravdu šťastní…Než nám to lidská zloba, závist překazila…Co jí jen řeknu?

Pomalu jsem se blížil k jejímu lůžku a byl vděčný tomuto zařízení, které se jmenuje nemocnice, protože pravděpodobně bych neměl tu možnost sejít se s Natali, ženou mého života…Janet, když mě viděla přicházet, zvedla se a ještě zvedla palec, jako, že mi přeje štěstí…ano, to budu potřebovat!

"Ahoj, Natali." Sklonil jsem se nad jejím lůžkem…Bytostně jsem toužil políbit její ústa tak, že mě to fyzicky bolelo…neodpověděla, nereagovala…jen se ke mně otočila zády, schoulila se do klubíčka a křečovitě svírala cíp přikrývky…"Co tu děláš? Jdi pryč, nechci tě vidět, nikdy víc, rozumíš?…Běž si za ní…a mě nech na pokoji!"

Snažil jsem zůstat v klidu…a toto téma odsunout na jindy, abych Natali příliš nerozrušil…nevěděl jsem, co říct…vidět ji takhle, mě bolelo na těle i na duši.. Kéž bych mohl trpět za ní!

"Natali, měl jsem o tebe strašný strach, po tom, co jsem se dozvěděl od Janet, co se ti stalo. Chci, abys věděla, že… kdybys cokoliv potřebovala, stačí říct… Ale lehký otřes mozku, není naštěstí nic vážného… doktor mi gratuloval, moc jsem nechápal k čemu, mluvil o radostném očekávání, vyznělo to tak, jako bys ... jako bychom čekali miminko…Natali, je to tak, řekni? Protože, jestli je, tak ti chci se vším pomáhat, nést s tebou všechno…být u toho…a …"

"Michaeli, bylo to tak! BYLO! Ale už není!… Rozumíš? Žádné miminko není a nebude… doktor, cos jsi s ním mluvil, nastoupil právě službu, neví, že… že, jsem potratila…Žádné miminko není a nebude, takže nemáš vůči mně žádnou povinnost, ani zodpovědnost a teď odejdi! Chci být sama…!

"Natali …ne, prosím, nevyháněj mě, neodháněj mě od sebe…já, netušil, že …" seděl jsem na židli a plakal, nechtěl jsem před Natali, ale nešlo to zastavit …naše dítě se nenarodí a to jen "díky" mě, jsem ničema…měl jsem Natali najít už dřív…nemuselo by to tak skončit, zajít daleko! Byla chladná, nepřístupná, zahořklá... jiná…Tehdy v Neverlandu se dokázala vcítit do mé duše a nyní…je tvrdá…Možná je i ráda, že žádné dítě se mnou mít nebude…

"Nemohl jsi nic tušit, ani já to nevěděla…A teď odejdi, prosím a zapomeň, stejně jako to udělám já!" … Mlčky jsem se zvedl ze židle a odcházel, ani se neotočila, doufal jsem, že mě zastaví, doufal jsem v zázrak, ale nepřišel…ohlédl jsem se uslzenýma očima mezi dveřmi…"Sbohem, Natali! Nikdy tě nepřestanu milovat!"...

"Dosedl jsem ztěžka na lavici na chodbě a rozplakal se naplno…Janet přiběhla, objímal jsem ji a plakal…ztratil jsem lásku svého života, i dítě, po kterém jsem vždycky toužil… Sny, mít velkou rodinu, se rozplynuly a já nevěděl, co dál…? Zlomilo mě to… klepal jsem se tak, že mi lékař, když mě viděl, musel dát injekci na uklidněnou.

Odešel jsem v slzách z nemocnice…Odešel jsem z Natalina života a snažil se udělat za vším tlustou čáru, ale to však neznamená, že bych na ni zapomněl, to se mi nikdy nepodaří !

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Starlight Starlight | 21. srpna 2012 v 7:12 | Reagovat

Wow ! Úplně cítím tu Nataliinu nenávist :-(  Michaela to muselo pořádně zlomit, nejdřív naděje a potom bolestný zásah přímo do srdce O_O  No... Jsem hodně zvědavá, jak to bude pokračovat ;-) Těším se na další kapitoly :-)

2 Monika Monika | 21. srpna 2012 v 7:13 | Reagovat

Ach :( tak tohle jsem po ránu opravdu nechtla číst :( Natali přišla o Miminko, o miminko, které čekala s Mikem, které je mohlo dát dohromady. Teď oba budou trpět ještě daleko víc než doposud :( Zuzy prosííím nenech jejich bolavá srdce příliž dlouho

3 Zuzy Zuzy | Web | 21. srpna 2012 v 7:15 | Reagovat

[2]: Mony neboj♥ nápověda je v nadpise.. ;-)

4 Christine Jackson Christine Jackson | Web | 21. srpna 2012 v 10:09 | Reagovat

Zuzyy... :-( Úplně mi tady ukáply slzičky :(... Ale Natali chápu, i když bych asi tak tvrdá nebyla... Doufám, že to Mike zvládne.. oba, že to zvládnout a dají se do kupy...:( ♥

5 janikoz janikoz | 21. srpna 2012 v 15:31 | Reagovat

Ahojky Zuzy, tak tohle byl pořádně smutný dílek :-(  ??? hrozný to bylo, ale já doufám, že se Mike dá s Natali ještě dohromady i když to pro ně bude strašně těžký, ale oni to zvládnou ;-) láska je silná ;-) a jak se jinak máš?

6 Monika Monika | 21. srpna 2012 v 20:23 | Reagovat

Jooo ták Zuzy :-) já to četla dvakrát a bylo mi divné, že prý nastoupil na směnu druhý lékař..vždyť jsmese nedozvěděli, že by jí někdo řekl tuhle smutnou novinu :-) ale říkala jsem si, že si nás schválně posunula v čase a tohohle ušetřila a vlastně taky že jo :-) ty šibalko :-D ani nevíš jak si mě uklidnila :-)

7 Zuzy Zuzy | Web | 21. srpna 2012 v 20:39 | Reagovat

[5]: Jani, no mám sefurt v jednom kole..  je mi k tomu vedro..co ti mám povídat, znáš to ! :-D

[6]: No, když jsem se nad tím zamyslela i já, neb jsem to psala už dávno, mohlo to tak vyznít.. ale,bude to mít Natali těžké, hodně těžké.. ;-)

8 Monika Monika | 21. srpna 2012 v 21:06 | Reagovat

[7]: jo ty to prostě okořeníš jak nejvíce to půjde :-D Ale i když nás rozpálíš doběla, těším se :-D

9 Zuzy Zuzy | Web | 21. srpna 2012 v 21:13 | Reagovat

[8]: Mony, vynasnažím se.. :-D  tak bude ještě 23 dílů.. musí to být o něčem, aby vás to bavilo ;-)

10 hanylen hanylen | 21. srpna 2012 v 21:34 | Reagovat

Tak tohle je situace! Natali zvolila tahovéhle řešení a Mikovi to skoro roztrhne srdce. Je mi ho tak líto, a přitom za nic nemůže. Ještě že Natali nepotratila opravdu ;-) TO bych zabila Tarru, ne tebe - protože kdo by pak psal další díly? :-D Doufám, že se brzo všechno napraví - Janet by se měla a!!! chopit akce! :-P I když tuším, že MIke bude nejdřív pěkně naštvaný až zjistí, že mu Natali lhala. 8-O Ale pak nastane jiskrná usmiřovačka, žejo? :-)

11 Mandy Mandy | Web | 23. srpna 2012 v 11:48 | Reagovat

Děkuju za rekapitulaci, docela se bojím, co se bude dít a tak píšu souběžně s tím, jak čtu :D ÁCH! Doktor se prořekl :D ale...MOMENT, MOMENT, MOMENT! JÁ TĚ ZABIJU!! Jakto, že není miminko? Coo? Viď, že si to jenom vymyslela? No to by od ní bylo teda hnusný...Nééé, vždyť on je tak nešťastný a ona tak naštvaná...a, a! No to je hrozný...počkej, to nemůžeš jenom takhle ukončit...rychle další díl, nebo pojede sanitka pro mě!

12 Zuzanka Zuzanka | Web | 1. září 2012 v 15:25 | Reagovat

Natali, to přeci nemůžeš. Nemůžeš Mikeovi takhle lhát. Já budu brečet........... :-(  :-(  :-(  ???  ???  ??? Chudák Mike takové rány do srdce si nezaslouží. Takové trápení dlouho nevydrží. A za vše může ta potvora a čarodejnice Tarra. Na hranici s ní. Nebo by se víc hodila poprava gilotinou? :-?  ;-)Nechám pomst na tobě. jen Mikea s Natali netrap moc dlouho. Stále věřím v přšťastný konec. :-P

13 Lenka♫♪ Lenka♫♪ | 23. září 2014 v 10:25 | Reagovat

Mám Natali ráda ale mít ji po ruce tak jednu dostane. V takové věci se nelže a neště když vidí jak Mike pláče a klidně ho vyhodí ani mu nedá šanci k tomu něco říct!!!! [:tired:] teď mě teda naštvala!!! Doufám že se to vysvětlí dřív než porodí :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama