Březen 2014

To musíte vidět !

30. března 2014 v 20:25 Videa, která stojí za to vidět! ♣
Krásná a smyslná Brunei v bezva kvalitě.. zapojte své smysly a jedém.. :-)
Na tom začátku, jsem vždycky nervní a on si tam tak stojí, za ním to jiskří.... a on? On, se kochá... a vy udělejte totéž! MrkajícíNení duch, jako Duch.. :-)

27. března 2014 v 6:51 Videa, která stojí za to vidět! ♣
Tak, kdyby jste si chtěli tento úžasný, krátký film stáhnout, máte možnost - ZDE -


David Sonnet

24. března 2014 v 20:11 Překlady a články o Michaelovi
David Sonnet v osmi letech utrpěl mozkové aneurysma, kvůli kterému se špatně pohyboval a byl schopný hovořit pouze díky komunikačnímu zařízení, které pomáhá převádět myšlenky do speciálního počítače.
25. listopadu 1992 Michael Jackson splnil přání malého Davida, když se s ním setkal díky organizaci "Make A Wish." Tato organizace zařídila Davidovi a dalším postiženým dětem návštěvu na Michaelově ranči Neverland. Ještě před setkáním David obdržel z charity ve West Palm Beach na Floridě Michaelovu bundu z videoklipu "Beat It".

David Neverland navštívil se svou matkou Debbie, se kterou si užíval jízdy na atrakcích nebo třeba setkání s malými orangutany. Michael od Davida dostal plyšového lva a svou fotku z dob, kdy byl mladý.

Dojatě řekl, že si jí nechá v pokoji.
Před i po tomto setkání si spolu David a Michael vyměnili mnoho dopisů a dárků. Michael například Davidovi poslal svůj klobouk s věnováním a David Michaelovi blahopřání k jeho svatbě s Lisou Marií Presley v roce 1994.

Dle Davidovy matky chlapci hudba Michaela Jacksona pomohla zotavit se z kómatu. V Davidově pokoji neustále hrála Michelova hudba a všude byly jeho fotky.

David Sonnet zemřel 26. července 2004.


Křest knihy obrazem

17. března 2014 v 20:07 | Marta |  ♠ Příspěvky od Marty/Muscles..
Tak a slíbené fotky ze křtu knihy...


Nová kniha a její křest

15. března 2014 v 16:41 | Marta |  ♠ Příspěvky od Marty/Muscles..
Mojí milí čtenáři,

v loňském roce nám vyšla kniha RYTMUS LÁSKY, o které jsem Vás informovala.

Jak se Vám již určitě donesla zpráva, že vyšla dne 18. prosince 2013 další kniha - RYTMUS LÁSKY - LÁSKA POKRAČUJE, autorky Lily Wonderland, která dala dohromady všechny námi napsané texty a malované obrázky přispěvovatelů z dvaceti zemí světa.

Přední stranu této knihy zdobí můj malovaný obrázek, který jsem vyhrála v říjnu loňského roku v soutěži na fb v konkurenci dalších ilustrátorů… zadní stranu knihy připravila Silvia Veszprémiová.
Toto dílko vyšlo v brožované a také knižní podobě CD, rovněž ve slovenské a anglické verzi, jako první kniha Rytmus lásky.
Obrázky některých autorů uvnitř knihy byly použity na trička, která si můžete v případě Vašeho zájmu objednat na níže uvedeném odkazu, jako brožované knihy nebo CD knihy.

PRÁVĚ DNES, 14. 3. 2014, se koná v Nových Zámkách ve Slovenské republice KŘEST KNIHY RYTMUS LÁSKY - LÁSKA POKRAČUJE, kde jejím kmotrem se stal dlouholetý opravdový fanoušek krále popu MJJ ing. Jozef Benko z Popradu.

Další příjemná zpráva je, že tato kniha byla zaslána z úcty k paní Katherine Jackson a jejím vnukům Princi I, Paris a Blanketovi spolu s dopisy některých autorů textů a malovaných obrázků, jejich vyznání a projevy lásky k nim. Myslím si, že tato zásilka musela potěšit jejich něžná srdce, aby cítili všichni tu naši velikou lásku i přes oceán.
Tak a nyní mám jednu úžasnou zprávu pro všechny!!!

PROJECT ILLUSION ADOPTOVAL MLADOU DÍVKU…jsem tak dojatá a zároveň hrdá na všechny, kteří dali toto dílko dohromady a podíleli se na této skvělé věci.

Project Illusion ve spolupráci se Sunflowerbeat našli dítě a adopce se podařila.
Známá maďarská nadace TAITA pomáhá africkým dětem, které žijí v Keni v sirotčinci Bura. Nadace podporuje tyto nádherné děti, pomáhá jim vyrůstat v milujícím prostředí a zajišťuje jim vzdělání a získání budoucího povolání.

Tato dívenka se jmenuje Diana Rose Muthoni…narodila se 3. 5. 1997, její rodiče žili na skládce odpadu. Její matka zemřela v roce 2003. Od té doby žije v sirotčinci.
Je trochu plachá, ale jinak veselé děvče…umí velmi dobře anglicky. Její srdíčko je plné dobroty, ráda pomáhá s malými dětmi, ráda zpívá, tancuje a i s nimi. Všude kreslí růže. Je zvídavá, o vše se zajímá.

Takže od měsíce března letošního roku jsme virtuálními rodiči tohoto sladkého andělíčka a každý, kdo si zakoupí naši knihu, CD knihu nebo tričko, pomůže i této dívence se vzděláním a naplněním jejích životních snů.
Z křestu knihy budou v nejbližší době fotografie, tak Vás budeme informovat.

Odkazy na knihy:
Hejbá se to, hejbá ...:-)

13. března 2014 v 20:09 ☺☻ Zajímavé fotky
Tak, dneska bylo krásně, ba přímo hic.. nutno odložit svršky .. v případě Mika servat dolů..:-)

Padaj, jooo? Se teda dost divím!!! :-))


Kdo uteče, ten vyhraje :-)


Jo, tak nepadaj, ale škrtí... ? Já to Miku chápu, je jaro. Vše pučí, jen ten pohled nás dost mučí!
Tomuto gifku jsem dala pracovní název "nadhazovač" Smějící se

ááá, chytila mě!!

Trestuhodné!!!.. v nejlepším přestat.. :-)

Jo,jo... srandičky.. :-)

10. března 2014 v 5:46 Videa, která stojí za to vidět! ♣
Tak si představte ty jeho akce.. musím se tomu smát, škoda, že to není na videu..Smějící se


Mistr při práci.

8. března 2014 v 11:47 Videa, která stojí za to vidět! ♣
Tak, i když Michael zrovna nezpívá, prostě "jen" hudbu ukazuje gesty, prožívá každý tón. I kdybych si vypla zvuk, hudba zní dál skrze něj. A navíc mu to tam nehorázně sexne ! To jeho počínající strniště.. Smějící se a to jeho úúúú ! :-)


Michael a zubař

6. března 2014 v 20:10 Překlady a články o Michaelovi
Taky bych chtěla, prožívat tak klidné a fajn návštěvy u zubaře ! Smějící se Ale tulit k sestřičce,se umí!


"Byl to neuvěřitelný zážitek, který byl neskutečný. Strávil jsem s Michael Jacksonem den, který byl vždy speciální a nezapomenutelný, ale teď je posvátný.
Byl rok 2004 a Michael potřeboval zubní péči. Představil se jako kdyby to byl obyčejný chlápek, o kterém jsem nikdy neslyšel. Mluvil jemně, byl laskavý a milý, mluvil především o své rodině a nesmírně oceňoval, co jsem pro něj dělal. Podepsal nám autogramy, vyfotil se s námi a dokonce zazpíval. Soukromý koncert, který si ve své mysli sobecky opakuju.
Dojem, který měl na každého v místnosti byl velký a teď má dokonce mnohem větší význam. Bylo mi ctí setkat se s ním a jen doufám, že věděl o tom, jak se našich životů navždy dotknul. Nikdy nebude nějaký jiný člověk tak obdarovaný, jako byl Michael jak v hudbě tak v životě."


Ruský sirotčinec

3. března 2014 v 20:12 Překlady a články o Michaelovi
Michael musel moc trpět, když tam našel děti v tak zuboženém stavu, ale prezident sem, prezident tam, vytmavil mu to!! Prostě, pro blaho dětí byl neústupný, věřím, že by ty koncerty klidně zrušil.
Michael měl být prezidentem celé planety a bylo by všem dobře!


"Michael mi jednou řekl příhodu ze sirotčince v Rusku, kde přikryté děti ležely v postelích v moči. Řekl, že zápach moči byl tak silný, že když vešel do budovy, udělalo se mu špatně od žaludku. Jeho lidé ho spojili s ruským prezidentem a Michael mu řekl, že jestliže každé dítě v tom sirotčinci nevykoupou, neudělá koncerty, které měl ten týden v plánu. Prezident mu řekl, že neměl ani zdání, že je to v tomhle konkrétním sirotčinci tak hrozné, ale ujistil ho, že ´o věci bude postaráno.´
Michael odpověděl otázkou: ´Nevěděl jste to, nebo vás to nezajímalo?´ Na druhém konci prý bylo hrobové ticho, což mu řeklo vše, co potřeboval vědět.
Potom prezidentovi řekl, že posílá své lidi, aby každému koupili čistá prostěradla, matrace a hračky a že v sirotčinci zůstane, dokud každé dítě nebude vykoupáno a oblečeno do čistého oblečení.

Prezident se ho potom otázal, zda zruší koncert, který je naplánován na večer. Michael řekl: ,´Domnívám se, že to je na zdejších lidech a na tom, jak dlouho jim zabere vykoupat všechny děti. Právě teď jsou mou prioritou tyhle děti.
´Všechny děti skončily vykoupané a show problěhla tak, jak bylo plánováno. Řekl, že druhý den šel do toho sirotčince znovu a všechny děti se zdály být v pořádku a hrály si s novými hračkami. Řekl, že ví, že když odjede, věci zřejmě zase budou tak, jak byly předtím, ale zlepšil to alespoň na pár dní."


Tahle choroba, zvaná Mikegasm se léčit nedá !

1. března 2014 v 8:40 Videa, která stojí za to vidět! ♣
Já, asi oslepnu.. z té krásy, ty zlaté tanga, ty vlásky.. prostě Mikegasm, každým coulem, padají mě koutky až na zem. Užijte si stejně jako já a neposlintejte si klávesnici, případně koberec..Smějící se P.S. Když Mike boky zavlní, rozum je v pr....!Šlápnul vedle