Červenec 2015


KRÁSNÝ ČLÁNEK Z NATÁČENÍ ONE MORE CHANCE

15. července 2015 v 19:00 Zážitky s Michaelem
V pondělí dne 17. listopadu 2003 dav komparsistů čekal v předsálí ve studiu CMX. Věděli, že tam jsou pro hudební video, ale to bylo všechno, co věděli.

"Konkurzu jsme se zúčastnili v pátek a věděli jsme, že se bude fotit na zvukové scéně v pondělí," …říká Ken Yesh, jeden z komparsistů vybraných pro natáčení. "Natáčeli jsme celý víkend… zajímalo by mě, kdo bude hlavní postavou ve videu. Potom, když jsme se tam dostali, jsme podepsali nějaké papíry a na zadní straně stálo jméno "Michael Jackson", ONE MORE CHANCE, Sony Productions". Právě jsme všichni z toho byli rozčarovaní.

"To tady byl takový moment,"…říká chlapík navíc Juliette Myers. "Když jsme šli dolů po linii, jásali jsme, protože wow, víte, to je kultovní moment. Chtěli jsme být součástí něčeho, co je historie".
Ale vzrušení nebylo dlouhotrvající. Když jsme šli do ateliérů, řekli nám, že: "Ano, to je video s Michaelem Jacksonem, ale to nebude tady" …říká Ken Yesh. Takže jsme byli všichni docela zklamaní. Měl dvojníka, který dělal všechny sady pro focení a všechna ujednání. Mysleli jsme si, že to všechno, co se tam bude dít, bude jen dvojník.

Tyto doplňky byly uvedeny v tribunách na jevišti ve sborové uspořádání, zatímco posádka si pohrála s osvětlením. A něco navíc… byly jsme vybráni dívat se do dálky nebo se dívat ohromeně a naše posádka strávila většinu svého času postáváním. "Kdyby nebylo nás, budou se používat scény, pak bych vzal nás všechny zpátky do čekárny," …říká Stephen navíc McClelland. "Vzpomínám si, oni čekali venku, zatímco se snažili nastavit některé tabulky věcí a získat představu."

"Být komparsem jsme začali brzy, ale my opravdu nemohli dělat tak víc,"…souhlasí Juliette Myers. Oni nás nastavili tak, že udělali nějaké osvětlení a CUE hudbu a my bychom postavili a dělali svou část, pak bychom udělali čas na přestávku. Tam byla velmi volná zábava a fantazie typu vzduch ve dni.
Několik hodin do natáčení dne, kdy Michael Jackson - měl na sobě tmavé džíny a bílé tričko, uklouzl na scénu přes zadní dveře. "Když on dělal jeho vstup, to nebylo nic velké," …říká Ken Yesh. "Bylo to opravdu důvěrné. Byli jsme na scéně v době, kdy to tam bylo samý šepot: "Ach, můj bože, já si myslím, že je to on!" V místnosti bylo dost šero. Celá atmosféra byla noční scéna, takže tam byly některé lampy na stolech a jevištní světla byla velmi slabá, ale je to dost těžké přehlédnout. "
"Bylo to jako elektřina ve vzduchu," …dodává Stephen McClelland. "Všichni byli opravdu nadšeni."
"Nebyli jsme ani pro něj připraveni vyjít,"…říká Juliette Myers. "Stáli jsme na tribunách a já jsem mluvila s někým a najednou jsem slyšela fandit. Podívala jsem se nahoru a byl tam jen tak. Je to zvláštní, jak si ani neuvědomuji, jak silný je, dokud tam je. Je to jako přítomnost. Nemohla jsem přestat křičet. Snažila jsem se být profesionální, ale to nefungovalo. Byli jsme tam… všichni křičeli… naše myšlenky byly mimo. Ale mějme svůj čas. Jsem si jistá, že věděl, že bude mít fanoušky, aby nám dal čas, abychom ho jen mohli obejmout a pak jsme se pustili do práce. "
Posádka strávila většinu dne přípravou na Jacksonův příjezd, aby se zabránilo udržet čekání, jakmile dorazil. Se vším, co do polohy je připraveno, Jackson se pustil do svého prvního vystoupení téměř okamžitě, meandrující kolem klubu a představil své slavné taneční pohyby.
"Myslím, že nám řekl, že to nebude tam, protože chce vidět naše reakce na film, když začal tancovat,"…říká Ken Yesh, "protože když poprvé přišel, bylo to pět minut a vyskočil přímo do nich. Začal jítím do sekvencí, procházky v zákoutí nočního klubu, které jdou až na pódium, zpíval, skákal na stolech a na židlích - a já jsem se díval na ostatní a jejich tváře byly jako já. Byla to jen důvěra. "
"Bylo to úžasné,"…vzpomíná Juliette Myers. "Součástí naší reakce měl být šok a hrůza, ale je to pravda. Byli jsme jako: "Oh můj bože, je to tady! To je Michael v reálném životě! On je přímo před námi! "Bylo to tak snadné být šťastný a mít úžasné pohledy do očí. Udělal pohyb, stojící na stole přímo před námi a bylo to jako: "Wow. Tady to je. To je to, na čem jsme vyrůstali ". To on všechno dělal a naše reakce… a v tu chvíli byl skutečný!!! "
"Měl originální překvapení pro každý obličej," …říká Ken Yesh. "Každý měl trvalý úsměv přes jejich tváře. Nemohli uvěřit. Myslím, že jsme všichni pochopili, co to znamená. Byli jsme v přítomnosti jednoho z nejlepších bavičů někdy na tváři země. Chci říct, kdo má šanci udělat něco takového? "
"Bylo to, jako vidět Elvis živě, nebo Beatles,"…souhlasí Steve McClelland. "Máš legendu přímo před vámi. Bylo to kouzelné. Všechny ty řeči o něm byly minulostí… tomu tak bylo, věřím, že poté, co jsem ho viděl… naprosto neopodstatněné. Byl stále dokonale schopný. On byl opravdu kouzelný. Opravdu požehnaný. "
Pokaždé, když Jackson dokončil rutinu, focení a pak byla pauza, zatímco posádka byla v pevné sadě kontinuity; V každém představení Jackson kopal do lamp a sklenic na víno… pryč v nočních klubech ze stolů.
"Měli bychom všichni tam stát dlouhou dobu. Řekl by něco jako: "Doufám, že to není příliš nepohodlné tam, protože světla byla až u nás a my jsme stáli opravdu pevně dohromady a nemohli se ani pohnout. Mezi záběry jsme museli tam zůstat. Takže Michael byl jen pro nás jako pocit. Když začal pracovat, byl velmi soustředěný, ale pak se vrátil, aby byl jen náhodný. Řekl, co se nám líbí, "Doufám, že všechno, že každý ho měl rád". On byl zábavný, vtipný. "
Většinou, když byl Jackson s námi, rád zůstával sám. "Byl trochu samotářský," …říká Juliette Myers. "Myslím, že to byla opravdu jen jeho plachost. Vzpomínám si, že byl směr, který byl velmi plachý, takže nechtěl, abychom se mu dívali přímo do tváře. "
"Byl jsem velmi překvapen, jak byl skromný,"…dodává Ken Yesh. "Ale, když kamera začala natáčet a hudba hrát, byl jako elektřina. Ten chlápek byl naprosto úžasný. Mohl by udělat tu samou taneční sekvenci pětkrát nebo šestkrát, bezchybně. "

"Michael měkce mluvil a nechával si hodně pro sebe," …potvrzuje člen posádky. "Ale, když kamery začaly natáčet, tak Michael Jackson okamžitě ožil. Pohyby a jeho chůze… všechno to byl jen Michael Jackson skrz naskrz. Bylo to úžasné. Vzpomínám si, vyskočil na stůl a dělat točit na jednom místě a jeho ruce šly do vzduchu a byl to 100% čistý Michael Jackson. Nikdy nezapomenu na tu vzpomínku. "
Po provedení rutinních zkoušek pětkrát nebo šestkrát po zhruba třech hodinách Michael Jackson končil a odcházel. "On byl opravdu sladký se vším všudy," …říká člen posádky. "Když odcházel, řekl: "Zapomeňte na ně!!!"… a poděkoval jim za jejich tvrdou práci. Byl to takový gentleman. "
"On nebyl jen odejít stroze ven," …říká Juliette Myers. "On řekl uctivě: "Děkuji.!" Já ani nevím, za co nám děkoval…směje se. "Byl hvězda. Byli jsme jen pozadí. "
Jackson naplánoval vrátit se sem následující den a natáčet frontální záběry a záběry zblízka. Naším záměrem bylo natočit Michaela směrem k publiku a pak, jak ušetřit peníze na všech divácích následující den, kdy jsme se točili kolem a natáčeli Michaela zblízka," …říká člen posádky. "Takže skoro všechno, co jsme dostali na první den, byl vedoucím až k patě a natočil buď v profilu nebo zezadu, s diváky v pozadí.
V tomto dni se ukázal Jackson v dobré formě, skákající energicky od stolu ke stolu, běh kolem klubu a shledáte ho opravdu šťastného s davem. Zaplatil jemně poctu starším videozáběrem, ve kterém vytáhl bundu dolů přes ramena před vzrušené publikum a připomínal tak klip Dirty Diana, zatímco jeho kopy na dekoraci stolů, jak tančil, evokují jeho kontroverzní krátký černobílý film.
Na konci každého záběru Jackson kývl a uklonil se publiku, otočil se zády k pódiu - obrovský úsměv na tváři - a vyšel ze záběru. Tento snímek by sloužil jako konec videoklipu.
Jackson se otočil na jevišti - a jeho publikum - bylo symbolem jeho úmyslu opustit hudební svět za sebou a vydat se na zbrusu nové kariéře. Možná, že s úsměvem, jako s velkou úlevou, jako štěstí. Otočil se zády k jeho poslednímu hudebnímu videu pro Sony a pomyslel si, odcházet od smlouvy, ze které tak zoufale chtěl ven. V podstatě, když se obracel zády ke své staré kariéře a odcházel od ní, připraven následovat sen, který vytrhl z něj deset roků dříve. Michael Jackson konečně bude dělat filmy…

~ Poděkování patří Charlese Thomase a Billie Jean pro sdílení ~ MH

One More Chance


NEČEKANÁ MAGIE LÁSKY

12. července 2015 v 6:00 | Marta |  ♠ Příspěvky od Marty/Muscles..
Už při početí se nový život zakládá z náklonnosti dvou jedinců a jejich lásky. V prenatálním věku očekávaného potomka jeho budoucí rodiče mu dávají všechny své city pro jeho zdárný vývoj. Za dlouhých devět měsíců můžeme radostně říci: Narodil se!
Je to koloběh života po tisíciletí a jedinec si musí být vědom toho, že byl počat z lásky a během svého života by ji měl navracet všem těm, kteří si ji zaslouží a hlavně v partnerství bezpodmínečnou lásku uchovávat na prvním místě přede vším, co nám život přináší a nabízí.

Elegantní pětařicátník Michael procházející se v ulicích města, dobře oblečen s vyleštěnými botami a slunečními brýlemi, znalý životních nástrah, zkušený a hlavně poučený z lidských proher, nevzdává tu možnost zkusit zaťukat na pomyslné dveře nového života, jež se nazývá láska. V nepřeberném množství krásných žen, které potkává, volí na chvíli posezení ve své samotě v blízkém hotelovém baru s recepcí, kde si vychutnává svoji oblíbenou alžírskou kávu. Pozoruje dění v hotelu, cvrkot hostů a práci zaměstnanců. Pak ho zaujme mladá dlouhovlasá recepční, která má pro každého milý úsměv na svých rtech a skvěle odvádí svoji práci. S velkým zaujetím ji sleduje a po zaplacení účtu ji jde oslovit a zeptá se, zda by měla čas a jestli by šla s ním na večeři. Nenaléhá, zanechává jí svoji vizitku, aby měla možnost si rozmyslet a zvážit, zda s neznámým hostem jejich hotelu stráví kousek svého volného času. Uplynou dvě hodiny a v Michaelově náprsní kapse zvoní mobil: ozvala se!

Domluvili se na společné večeři v romantické útulné hospůdce a večer se jim velmi vydařil. Jejich schůzky se konaly čím dál častěji, protože si oba byli čím dál více sympatičtější a došlo brzy na pozvání od Michaela do rakouského Dürnsteinu, kde toto místo skýtá ty nejromantičtější okamžiky v tomto překrásném prostředí přírody s kouzelným výhledem na řeku Dunaj při zapadajícím slunci. V zahradě hotelu byla letní zahrádka, kde si v podvečer spolu dali lehkou večeři a popíjeli lahodné polosuché červené víno z tamějších vinic. Hotel byl zařízen v zámeckém stylu…všude bylo plno obrovských váz s bohatými vazbami květin, voda v koupelně tekla z vodovodních kohoutků v podobě zlatých zobáků labutí. Noční stolky podpíraly zlaté zvířecí nohy a těžké závěsy z poloviny zakrývaly okna s výhledem na rozkvetlé balkony tamního hotelu. Ráj pro láskyplné milování mladé nenasytné dvojice. Bylo na nich znát, že jejich vzájemná náklonnost spojená s vášní a touhou je jen krůček od zamilovanosti.
Marion byla pětadvacetiletá dívka s nekonečně dlouhýma štíhlýma nohama na vysokých podpatcích a s obrovskou hnědou hřívou do pasu. Byla to žena s nádechem aristokratky a jemnými způsoby řeči jejího těla. To se Michaelovi moc líbilo. Nebylo pochyb o tom, že i Marion byla okouzlena přirozeností a charismatem sobě vlastním, který ji velmi fascinoval na Michaelovi.
Michael jí řekl svým mužným podbarveným hlasem, že mnoho žen si myslí, že muži jsou povrchní a neopatrní. Ale v jeho případě to tak není. Věci, které přicházejí a zrovna se jim dějí, nebere v žádném případě jako samozřejmost, ale jako dar…dar života.

V dnešním světě se moc nenosí muži s romantickou povahou…ale Michael Marion vidí jako oči její oblohy, každá hvězda je její myšlenka, vůně květin je její vůně. Pro něj je plamenem jeho ohně ze sopky, je světlem, jako pohlazení krásného dne. Každé svítání je čerstvou rosou, je pro něj tajemstvím černé noci …mocné vlny jejího vyvrcholení postupuje až za obzor jeho schopností a cítí v její rozkoši podstatu uspokojení a velikou oporu v jejich lásce.

MJJ PŘEBÍRÁ OD SVÝCH FANS BROŽ ZE ZLATA, STŘÍBRA A DIAMANTŮ...

10. července 2015 v 6:00 Zážitky s Michaelem

Zlatíčka moje, zítra odjíždím s dětičkama na tábor, tak žádné moje komentáře na vašem blogu nepřibudou, ale tady to frčí dál!Mrkající Články vám sem nějkaké nastavím, tak se zastavte .. Tak papa mějte se, budu se na vás celý týden těšit !


Den 7.3.2001 Michael Joseph Jackson obdrží dárek od jeho fanoušků… brož ze zlata a stříbra s diamanty, který uváděl Adrian a udělil umělci v "Hammersmith Apollo" v Londýně. Více než 3000 fanoušků a desítky umělců se zúčastnily. Výtěžek z aukce byl určen pro nadaci "Léčit děti ", včetně peněz z aukce, která se konala na začátku programu, v němž mnoho věcí Michael vydražil, včetně jeho černého klobouku a kabátu od World Music Awards v květnu 2000. V krátkém projevu poděkoval Michael speciálně. "Děkuji vám všem za vaši účast. Já jsem velmi šťastný a cítím se poctěn. Neuvěřitelná zábava, co jsem viděl dnes večer.Jste úžasní a já Vás všechny miluji.Stále se pracuje na novém albu. Další dva měsíce... ale bude to úžasný, mohu vás ujistit. "MJ ......... :)Letní osvěžení, nad to věru není!

4. července 2015 v 18:09 ☺☻ Zajímavé fotky
1. Nezapomínejte na dostatek tekutin a Michaela Smějící se

2.Pozor, blíží se vlna, aby mi nepocuchala účes..ale Miku, nechceš se v těch plavečkách otočit k nám čelem?

3. Pozor,já jedu! Ani nevíš ,jak ráda bych skočila za tebou, to by byly vlny !

4. Jo! Já to sjel a nic jsem si neodřel, ani neprodřel !:-)
5. Jo, plavky se namočí, děvčata se otočí,
kéž by guma nevydržela tu tíhu.......mokrých plavek a tys nám ukázal ten svůj krásný zadek !! Líbající