Nevěřila jsem, že se to může někdy stát i mě!!!

14. dubna 2016 v 5:55 |  ◘ Různé

… a stalo se ! Usmívající se Můj blog je tu s vámi k dnešnímu dni 6.let!


Přijde mi to dost neuvěřitelné a taky, jako by to bylo nedávno, co jsem začala vkládat svoji úplně první povídku a objevovala blogový svět a nervovala se s tím vším, co k provozu blogu patří, nu což, nejsem technický typ!:-) Ale jsem ráda, že jsem to tehdy nevzdala, i když sem tam se pisatelská krize dostaví a pravidelný, vnímavý čtenář ji může zaregistrovat.

Prostě Michael je i nadále můj krásný, něžný, křehký i silou ducha neporazitelný, citlivý i zatraceně sexy ventil a učitel v mnohém… hlavně v lidství! Kolikrát si říkám, kdyby blogu nebylo, tak si večer ani nesednu, nezapnu PC, nemám důvod a padnu jako špalek, urvaná životem, povinnostmi, jako WC šňůra!:-) Michael je můj osobní relax, tělesný, duševní, virtuální, kde nedotírají problémy, starosti. Stává se to, že i v reálném životě se často ptám, co by na to, či ono řekl Michael? Co by udělal? Jak by se zachoval! Co by se mu líbilo a co nikoliv? Jak by asi pomohl? Vím, že to s mnohými z vás máme podobně, ne-li stejně, máme toho nej učitele právě v reálném životě, kde je spousta problémů, křivd a bohužel i zla, stačí zapnout tv, net.

Každý z nás sní o něčem (proto i název mého blogu) a kdo tvrdí opak, tak lže nebo neříká pravdu, chcete-li to sdělit jemněji, aby se snad někdo neurazil, to bych vážně nerada! ♥Vysvětlím….

To, co nemáme a víme, že je pro nás nedosažitelné, tak v nás vzbuzuje prostor pro sny. Mnohdy nás ten sen přiblíží realitě, sen o tom vycestovat někam nebo dosáhnout vzdělání, sportovního výkonu, nebo sen zrekonstruovat dům, domácnost….čehokoliv k čemu má člověk sklony, díky svým zájmům, potřebám nebo zaměření, nelituje vložených sil, aby si sen přiblížil, splnil. Víme, že ne vždy to jde!
Někdy sníme s otevřenýma očima v každodenní životní realitě a přejeme si, aby sen byl skutečnost! Nebo a musím říci, bohužel, skutečnost, "jen" špatným, zlým a zákeřným snem. Třeba, ztratí-li někdo z vašich hodně blízkých zdraví nějakou vážnou, zákeřnou a nebezpečně rychlou nemocí, na kterou není lék, přejete si, z hlouby duše, aby se uzdravil. Sníte o tom, až bude s vámi ten člověk dělat to, co dřív, (tak je tomu i v mém případě) udržujete, tak jeho i sebe v přesvědčení, že to tak skutečně BUDE i když tušíte, víte nebo jste připravováni na to, že….? To tak za nějaký čas NEBUDE! Co víc, když zjistíte,že je ho méně, než by jste si přáli.

Nikdy jsem na blogu neventilovala svůj život, problémy, prostě negativní věci a že jich za těch šest let bylo! Snažila jsem se, abyste to v žádném komentáři u sebe na blogu nepoznali, prostě nerada otravuju svými problémy a raději volím klid a pohodu, legraci, srandu, dvojsmysl :-) ráda se bavím, nebo jsem ráda, když se smějí ostatní tomu samému . Nemám potřebu hlásit do světa svoje problémy, protože každý z vás máte jistě svých starostí dost. Za tu dobu, co mám blog, jsem si s řadou z vás vyměnila dost mejlíků, poznala vás i vaše problémy blíž. Těší mě důvěra, se kterou se mi touto cestou svěříte, i když to třeba pro vás není lehké nebo je to až příliš osobní a za tu důvěru moc děkuji!!!
To, že si o nich píšeme, dostáváme je ze sebe, tím si přece pomáháme a vy mi pomáháte jen svojí existencí, stejným zájmem a za to máte můj VELKÝ DÍK! Jsem ráda, že se tak děje i mimo blog, ne každý, byť zbloudilý čtenář/ka, musí hned dostat dávku emocí, problémů atd..

Vážně se mnohdy musím pousmát (mnohdy i nahlas)nad tím, když na nějakém blogu, který navštívím, najdu např. informaci typu, že: Kočka není pes a včera není dnes a venku hárá pes …(vím, že je to vlastně fena) Smějící se to každý ví… to každý zná… ( tak tohle na stoprocent nesložil a nenazpíval MikeUsmívající se) jen se shovívavě pousměju nad "inteligencí blogera/ky a řeknu si "Jo, takový starosti bych taky brala a na vše ostatní s … radostí kašlala! Tak a zase jsem sklouzla někam jinam, ještě , že ne po něčem jiném ..:-) při mém "štěstí" bych se ani nedivila :-)) …. Ach Zuzy, co to zase meleš za dvoj(ne)smysly?! :-)Laskavý čtenář promine.

TAKŽE MOJI MILÍ, DÍKY, ŽE TU JSTE A JESTLI TU BUDETE I NÁDALE, MÁM I JÁ DŮVOD BÝT TU S VÁMI!!♥

A za každý takový den, týden, měsíc a snad i další rok vám ze děkuji!!!!! A pokud přicházíte číst o Mikovi fakta, která taky jsou a né, že né… o to víc!!!

Anebo jen zastavit, zasnít nad díly nějaké z povídek, děkuji Vám znovu! Je to pro mě znamení, že jsem nepsala jen pro sebe nebo zbytečně a že vás baví číst a někdy si i domýšlet…prostě SNÍT! Moc mě těší, když se i po tak dlouhé době vracíte k dříve vydaným povídkám a čtete je, co víc si jako autor můžu přát?! Jen, aby to tak zůstalo i nadále.

Děkuji i za to, že jste dočetli až sem a pochopili, proč je tu s Vámi Vaše Zuzy
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Simoňka Simoňka | 14. dubna 2016 v 10:32 | Reagovat

Zuzy gratulujem k tak dlhej historii blogu! Ty neďakuj, to my by sme mali ďakovať tebe!! Si skvelá blogerka, teda lepšie povedané spisovateľka!! Ako som spomínala, tvoj blog a tvoje poviedky ma inšpirovali k mojim!! A dnes som ti za to veľmi vďačná. Nielenže pomocpu svojich výborných a hlavne živých poviedok nás posielaš niekam ďalaeko mo realitu, nekam do sna, ale si druhým aj inšpiráciou. Určite nie som jediná, kto tvoje poviedky prečital niekoľko krát!! A určite nie naposledy!!!
Mrzí ma, že máš ťažké obdobie a tak ti do života držím silno palce!! Hocikedy, máš možnosť sa zdôveriť, som tu pre teba!! Nie je hamba podeliť sa io starosti. ☺ Prajem ti mnoho ďalších úspoešných rokov na blogu, mnoho skvelých ppviedok aby ti blog prinášal radosť!!❤❤❤❤👍👍✌👌

2 Pola Pola | Web | 14. dubna 2016 v 19:51 | Reagovat

Tak ti přeju, aby ti blogování ještě dlouho vydrželo! Blogů o Michaelovi je už tak málo, což je škoda, protože Michael si zaslouží pozornost. A ať ti Michael dělá radost minimálně stejně, jako doposud :-)

3 hanylen hanylen | 14. dubna 2016 v 21:02 | Reagovat

Zuzy naše zlatá, moje maličkost ti také popřát chvátá. Ale vážně - lepší je brát život nevážně (za což ti děkuji).  Přeji hodně štěstí a radosti, inspirací. Díky ti za tvé povídky, videa i poznámky - o komentářích ani nemluvím, to jsou perly, co mě vždycky dostanou. I když realita bohužel nelze vymazat, ten sen ji posune na trochu přijatelnější místo. Ono se opravdu říká, že negativní myšlenky přitahují ty špatné věci. A mezi námi - myslím si, že to opravdu tak je. ;-) Ať jsi tu s námi a s Michaelem  na dálku ještě další rok... minimálně :-)A na ty problémy si připrav tu černou číču s drápky :D  ;-)

4 Zdenka Zdenka | E-mail | 14. dubna 2016 v 21:28 | Reagovat

Zuzy, chci ti moc poděkovat za Tvůj blog .Za Tvé krásné povídky a za to, že jejich prostřednictvím můžeme snít. Přeju ti vnitřní sílu, ať se děje cokoliv ,spoustu inspirace a lásky . Všechno nejlepší k šestým narozeninám

5 Zuzy Zuzy | Web | 14. dubna 2016 v 21:33 | Reagovat

[1]:[2]:[3]:[4]: Holky, já vám strašně moc děkuju!!!♥ Dojali jste mě svými slovy i když článek na vás může působit zmateně, tak je ve skrze pOzitivní a já jsem ráda, že tu jste že čtete a snad vás to se mnou baví, to je pro mě ta nej, nej odměna!! DĚKUJI VÁM JSTE MOJE ZLATÍČKA !♥mOJE INSPIRACE A MOTIVACE ZÁROVEŇ! ♥

6 Kačka Kačka | 16. dubna 2016 v 9:10 | Reagovat

Zuzyy! Já to zase prošvihla včas. Snad promineš :-( Zaprvé všechno nejlepší ke snovým narozeninkám!!
A vážně moc děkuji, že jsi. Jak jsi se vlastně sama popsala, pro mě jsi ty a tvůj blog absolutní nabíječ energií, radostí, sněním a láskou! Prostě Michael zprůnikovaný s tvým umem a vtipem to je naprostá atomovka energie a lásky! :-) Jsem šťastná, že jsem jednou zavítala na tvůj blog a našla tady tebe :-) Takže do budoucna přeji samozřejmě mnoho blogové inspirace, nápadů, Michaela v srdíčku a naduši, ale taky ať tě opustí tvé problémy a životní trápení. :-)

7 Zuzy Zuzy | Web | 16. dubna 2016 v 10:01 | Reagovat

[6]:Kačenko i tobě od ♥ moc děkuji, moc to pro mě znamená a dodává energii stejně jako Mike, když mi bliká kontrolka, že potřebuju dping.. vždycky ho najdu v Mikovi a ve vás. Děkuju ještě jednou a není promíjet co, ani já se někdy k PC nedostanu, jak bych chtěla. ♥

8 Jeana Jeana | Web | 27. dubna 2016 v 19:40 | Reagovat

Ahoj Zuzicku :-*
osobne je mi az stydno, ze s vama uz nemuzu travit tolik casu jako kdysi, kdy mi volnejsi zivotni styl umoznoval stravit na blogach hodiny a hodiny, ale i tak jsem vzdycky strasne rada, kdyz muzu z ty kazdodenni reality utyct - presne jak ty rikas - do sveta snu a snit. A ty jsi jedna z tech, ktery mi k tomu pomahaji. Je neuveritelny, ze uz to je sest let, co nas s neuveritelnou energii stavis na nohy a svym originalnim humorem s velikym srdcem posouvas dal. Jsem strasne rada, ze jsem mela moznost te pred tema skoro sesti lety poznat, napsat si s tebou bokem blogu nekolik mailiku a stravit s tebou v podstate skoro petinu zivota <3 jsi skvelej clovek s ohromnou vuli a zivotni energii a je mi cti, ze te znam, ze mi umoznujes snit s tebou "Michaelovsky sen", kde i muze stat i mozne i nemozne. Jsi proste boziiiii! :D Mam te moc rada! Jinymi slovy gratulace velika a preji dalsich minimalne 100 let pusobnosti. :-P

9 Zuzy Zuzy | Web | 28. dubna 2016 v 6:51 | Reagovat

[8]: Jeano, moc děkuju♥ musím zamáčknout slzu dojetí.. a víš co je úžasný, nejlepší, skvělý? Že tvoje slova patří i obráceně, tedy směrem k tobě!!  Díky, že jsi!!!!♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama