Leden 2017

Michael a (je) drahokam

26. ledna 2017 v 20:16 ◘ Různé
MJJ PŘEBÍRÁ OD SVÝCH FANS BROŽ ZE ZLATA, STŘÍBRA A DIAMANTŮ


Sedmého března 2001 Michael obdrží dárek od jeho fanoušků brož ze zlata, stříbra s diamanty. Tento pořad uváděl Adrian v "Hammersmith Apollo" v Londýně. Zúčastnilo se více, než tři tisíce fanoušků a desítky umělců. Výtěžek z akce byl určen pro nadaci "léčit děti ", včetně peněz z aukce, která se konala na začátku programu, v němž mnoho věcí Michael vydražil, včetně jeho černého klobouku a kabátu od World Music Awards v květnu 2000.

V krátkém projevu poděkoval Michael speciálně:

"Děkuji vám všem za vaši účast. Jsem velmi šťastný a jsem poctěn. Neuvěřitelná zábava, co jsem viděl dnes večer. Jste úžasní a já vás miluji. Stále se pracuje na novém albu. Další dva měsíce...ale bude to úžasný, mohu vás ujistit. "…MJJ

Magický Michael !!

21. ledna 2017 v 18:45 Videa, která stojí za to vidět! ♣
Neskutečná síla, kouzlo osobnosti, erotické dusno,které ho obklopuje, které šíří, mužná elegance, uvolněnost a neskutečná něha.. prostě, magický Michael.♥

Jak ji tam ošmatává ve výstřihu 1.27 s grácií jemu vlastní,pak se lísá.. Miku, kdybys sundal brýle, tak šaty letí k zemi, co? :-)))


Michael a sushi

15. ledna 2017 v 11:56 ◘ Různé

Král Popu zpíval SAKURU v Restauraci Nippon

Tak, nejsem si jistá, jestli tu tento článek už byl v začátcích mého blogu, ale určite stojí za to si ho připomenout,třeba osloví někoho ze čtenářů nových, nebo těch, kterým tehdy utekl. ♥


"Michael miloval sushi, " říká pan Nobuyoshi Kuraoka, majitel restaurace Nippon.

Podle něj si Michael objednával sushi téměř denně během nahrávací sezóny v roce 1995 v New Yorku.

Pan Kuraoka živě vzpomíná, jak poprvé dostal objednávku od Krále Popu, který mu volal z jeho vozu tranzitu. "Budu tam do 7 minut a rád bych si objednal Toro, lososové a tuňákové rolky, prosím." Pan Kuraoka ho musel požádat, aby jeho týmu povolili (poskytli) alespoň 15 minut. Od dalšího dne tak, jak byl požádán, Michael volal přesně 15 minut předem, než jeho dodávky přijely k restauraci. Vždy mával z vozu, když jeho asistent šel vyzvednout objednávku.

Jednou Michael a jeho zaměstnanci měli oběd v soukromém pokoji v restauraci. Když pan Kuraoka a jeho žena Eiko vešli po jídle pozdravit, Michael je ohromil zpěvem "Sakura Sakura" (jedné z nejznámějších dětských písní o květech třešní) v Japonsku. Michael řekl panu Kuraokovi, že se naučil mnoho japonských dětských písní, když měl turné v Japonsku. Pan Kuraoka se Michaela zeptal, proč vybral mezi tolika právě "Sakura Sakura"? Odpověděl : "Je to velmi záhadné, víte?" poté se na pana Kuraoku usmál.

Úsměv připomněl panu Kuraokovi záhadný krátký příběh nazvaný "Sakura no ki no shita niha Pod třešní (jako tím stromem :-)) od Motojiro Kajii. Během jeho krátkého spisovatelského období ve 20. letech a na počátku 30. let 19. stol. (dokud mu v 31 letech nevzala život tuberkulóza v roce 1932), vypustil Kajii mastrštiky krátkých poetických příběhů.

"Mrtvá těla jsou pohřbena pod třešněmi! Musíš tomu věřit. Jinak by nemohlo být možné vysvětlit krásu třešňových květů. Byl jsem neklidný, v poslední době, protože jsem nemohl uvěřit v tu krásu. Ale nyní jsem nakonec porozumněl: mrtvá těla jsou pohřbena pod třešněmi! Musíš tomu věřit."

Nebeská krása třešňových květů byla hlubokou záhadou pro mnohé, kteří jsou jimi okouzleni.

Nikdo neví, jestli Michael znal ten příběh, ale Michaelova schopnost vnímat záhadu v Sakuře šokovala pana Kuraoku. Paní Kuraoka si stále pamatuje den, kdy Michael zpíval "Sakura Sakura". Cítila, že jeho čistý hlas byl odrazem jeho čisté duše.

Michaelův náhlý odchod se podobá prudkému konci sezóny třešňových květů. Tak, jako záhada ze Sakury mnohé fascinuje, jeho náhlá smrt tajemně otřásá jeho fanoušky.

Proutník jeden :-)

3. ledna 2017 v 20:10 Zážitky s Michaelem

Michael a ženy


Miluju tyhle články, které prostě dokazují, že Mike byl chlap se vším všudy

Michael nakupuje. Jako vždy, má kolem sebe své bodyguardy a lidé ho sledují. Když procházejí kolem police s časopisy, Michael úplně automaticky popadne časopis s nahou ženou na titulní stránce. Otočí stránku a pak si uvědomí, že se na něj všichni dívají. Vypadá, že se stydí, ale když popojde o kousek dál, naznačí bodyguardovi, aby mu ten časopis obstaral...
Monte Carlo, 2000

Tady k tomu bylo video,ale bohužel ho smázli..

Fanoušci běží podél limuzíny a nějaká fanynka s velkýma prsama se tlačí na sklo auta, které odjíždí...
Michael Jackson: Tady je pořádná holka (v angl. "some good fish")
Michael Jackson: (dívá se zpět do davu) "Je tam hezká holka! Ooh! Támhleta!"
Karen Faye: (směje se) "Oh podívej na tamhletu! Podívej se na ní! Podívej""
Michael Jackson: "Podívej na její kozy! (směje se) Její kozy dělají tohle (předvádí rukama ukazuje)"
Po chvíli...
Michael Jackson: (sleduje lidi, kteří stále následují limuzínu) "Řekněte policii, ať je na ty dívky laskavá, ať není zlá. (ukazuje na dívku) Tahle se mi líbí.
Bratranec: "Mně taky"


"Když jsme jezdili autem po Berlínu, Michael se díval na ženy v minisukních a na vysokých podpadcích... ´Podívej se na její boky!´ a ´podívej se na její zadek!´říkával. Ale když jsme jí minuli, Michael zjistil, že jí je 50. Není třeba říkat, že jsme se tomu s Michaelem hodně nasmáli. Je samosebou, že Michael je na zadky."
Bodyguard z Bad Tour (1987-9)


"Šli jsme na večeři a kafe a on si všímal žen, které procházely okolo a říkal: ´Ta je tak roztomilá, má krásný zadek,´ale pak se velmi omlouval."
Mark Lester (2000)

Více zde


Michaelův dopis neznámé ženě:
"__________________
Proč už nemám tvou lásku, stejnou lásku, kvůli které jsem nebyl schopný mluvit, lásku, kvůli které jsem zapomněl na své vzpomínky, lásku, která mě zachránila?

Pověz mi. Přišel jsem ti málo? Nebyl jsem dost? Udělal nebo řekl jsem něco špatně?

Věřím v zázraky a _________ anděly. Vím, že jsi utekla nebeskou branou, abys mě osvítila ________________ . Věřím ve VÍRU, hluboko uvnitř cítím, že nás nebe spojilo.

Neviděl jsem ve svém životě nic než trápení, DOKUD _______________________ Všechny ty roky bylo mým cílem dávat to, po čem jediném teď toužím, abych dostal od tebe. Tvoje srdce mi přikázalo, abych ho následoval, zatímco má duše byla zraněná a má mysl ZMATENÁ.

Nechal jsem tě, aby ses ujala mým pocitů. Na oplátku jsem tě rád poslouchal a ctil tě více než slova.

Odhalil jsem se ti způsoby, o kterých jsem myslel, že to není možné. Viděl jsem tě a STÁLE tě vidím jako mojí spřízněnou duši, jako mojí ženu a matku mého čtvrtého dítěte."Tak co byl tvůj důvod, abys odešla?
Proč jsi odešla, tiše uprostřed noci, beze mě, otroka tvého srdce?
Nedokážu pochopit, že je to možné.Vím, že JSME SI SOUZENI, cítím to.
Pořád nelituju toho, co se mezi námi stalo, _______________________
Jen jsem dospěl k názoru, že jsi udělala NEPŘIROZENÉ rozhodnutí, které nebylo podpořeno tvým srdcem a ani to nebyla tvá slova. Věřím, že to bylo něco jiného, co tě přimělo takhle utéct. Ale ať už důvod byl jakýkoliv, nenechám tu věc, aby nás rozdělila. Já... osobně věřím... že naše odloučení je jen DOČASNÉ.
Nech mě usilovat dál...
__________________________
Navždy tvůj
Zavolej mi __________