Únor 2017

Korespondence Michaela.

21. února 2017 v 20:35 ◘ Různé


V dopisech, které psal Michael Jackson své exmanželce Lise Marii Presley,si stěžoval na zdraví a únavu .
Lisa a Michael byly manželé v letech 1994 - 1996. O ruku ji požádal přes telefon.

V jednom z nich se dokonce podepsal "S láskou, hovno". "Liso, opravdu potřebuji odpočinek. Nespal jsem už čtyři dny. Potřebuji klid od telefonátů či lidí z byznysu. V první řadě se musím starat o své zdraví. Jsem do tebe blázen. S láskou, hovno," stálo v dopise, který poslal Michael své tehdy ještě manželce Lise.


Michael poslal dopis tehdy ještě manželce Lise, kde se vyznal ze svých potřeb a lásky k ní.Michaelova zpověď pochází zhruba z poloviny devadesátých let a je plná melancholie a nehasnoucí potřeby odpočinku a volnosti od rozjeté kariéry.

* * *

Ach jo, stále mě bolí to jak Mike musel trpět, až už je to jeho nespavost, tak nepochopení, že je taky jenom člověk a ne stroj! Navíc, člověk, který nemůže jen tak jít kam chce.. a to přirovnání, které vůči sobě použil.. Musel se cítit strašně. No a co se Lisy týká, ani nekomentuju, prostě jí nemám z mnoha důvodů ráda. Michael jí miloval, ano, ale ona si toho nevážila..

 

Slibuju, bude vám horko !

13. února 2017 v 6:27 Videa, která stojí za to vidět! ♣

že to zabralo proti zimě ? :-))

Michael v Bangkoku, zas mám jiskru ve (v)oku ! :-)

4. února 2017 v 18:52 Videa, která stojí za to vidět! ♣
Při těch nákupech, zhruba polovina videa, mi přijde jako princ z pohádky Tisíce a jedné noci, ehmm,.. no, těch nocí by bylo jistě víc, že dámy ?Smějící se