Den vzniku mého blogu…

14. dubna 2017 v 5:00 | Zuzy |  ◘ Různé
Ano, už je to tak, další rok v pořadí…sedmý. Michael měl sedmičku jako magické číslo, které ho provázelo životem, až vlastně do posledních okamžiků.

Jsem si vědoma, že svůj blog poslední dobou zameškávám a moc mě to mrzí, ale věřte mi, možná víc, jak kdy v životě, je mi Michael oporou v tom, jak ten svůj zvládal, jeho síla překonávat u druhých smutek, nemoc, vážnou nemoc, ze které není uzdravení, mě možná víc, jak kdy, nutí, znova a znova se zamýšlet nad Michaelovými slovy, jednáním i sílou, kterou bral on sám, neznámo kde, je mi posilou. Nutí mě to ptát se, jak to všechno mohl vydržet? Jak to vydržím já...?

Spousta z vás se mě ptalo a ptá, jestli nebude nějaká povídka, ani nevíte, jak ráda bych psala, sem tam se mi honí i nějaká myšlenka( ty si pečlivě ukládám), ale nějak nemám sílu při své vytíženosti psát, chybí mi dostatek času, klid i ten vnitřní. Vždycky, než se do nějaké povídky pustím, musím si být jistá, že ji také dokončím, považuji za nefér nechat čtenáře čekat, třeba i marně a pak utéct od rozdělané práce. Ideální je pro mě mít tak deset i víc kapitol předstih, pak se nemusím nervovat, zda bude kapitola, či ne. Prosím tedy o trpělivost, snad budu zase schopná psát, stejně mi přijde, že můj blog bez povídek spíš živoří.

Děkuji vám všem, že si ještě po sedmileté existenci blogu znovu najdete čas otevřít si moje stránky a třeba se věnovat nějakému staršímu článku, povídce. Vím, že se to děje a jsem za to neskutečně ráda, o čemž svědčí i super návštěvnost vzhledem k tomu, že je tu poslední dobou "stojatá voda".

Takže, díky za vaši přízeň a věrnost a především, za věrnost našemu Michaelovi. Díky, ♥ díky, ♥ díky!
Vaše Zuzy
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 hanylen2 hanylen2 | 14. dubna 2017 v 13:23 | Reagovat

Milá Zuzy, sedm let je krásné výročí. Ano, sedmička je šťastné, Michaelovo číslo. Vždy jsme se podporovali navzájem, cítili smutek i radost a o to všechno jsme se dělili jako fanoušci. Stále více je Michaelova osobnost nepřekonatelná a jeho myšlenky stále aktuálnější. Přeji ti stálou výdrž, i když se zdá, že blogy upadají. Proto není kde čerpat, snad ve fantazii. Ta v dnešní době bohužel chybí a to je škoda. Dobrá otázka, kde Michael čerpal svou sílu. Byla to víra a láska jeho fanoušků. Po zklamání určitými lidmi to bylo jediné, o co se mohl opřít. ;-)

2 Simoňka Simoňka | 14. dubna 2017 v 19:21 | Reagovat

Drahá ZUzy! Michael je najväčší dar aj inšpirácia. Verím, že aj napriek zlému životnému obdobiu, ktoré teraz máš, nazbieraš od MJ alebo od iných ľudí kopu síl, aby si to všetko zládla. Si rovnako, ako MJ, silná bytosť s dobrým a veľkým srdcom!! Mile rada si znova a znova prečítam tvoje poviedkya píspevky, pretože si skvelá!! Budem sa opakovať už milionty raz, ale ty si človek, vďaka ktorému  som začala písať a čo ti veľmi pekne ďakujem!!! ;-)  ;-) Tebe aj tvoju úžasnému blogu želám iba to najlepšie, hlavne veľa síl, spisovateľské črevo a veľa lásky!! :-P  :-P  :-)  :-)  :-)  ;-) ;-)  ;-) ;-)

3 Kačka Kačka | E-mail | 1. června 2017 v 15:43 | Reagovat

Gratuluju Zuzy!! :-) jsem moc moc ráda že Tě tady mááme :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama