POMYSLNÝ RÁJ NEBO OHNIVÉ PEKLO?

25. června 2018 v 5:55 | Marta |  ♠ Příspěvky od Marty/Muscles..
Když Bůh tvořil svět…faunu a floru… stvořil muže - homo sapiens - člověka myslícího jménem Adam. Dal mu do vínku spoustu dobrých vlastností, lidské krásy, zdatnosti a obratnosti, aby vše jednou mohl používat ve svém životě tak, aby obstál vždy na jedničku. Aby nebyl na tomto světě sám, stvořil mu ještě ženu jménem Eva. Dal jí fyzickou krásu, její tělo stvořil pro mateřství a oběma vdechl lidskou duši, aby vytvořili pár a rozmnožovali se a prosperovalo tak lidstvo samé. Měl to vše promyšlené do dokonalosti. Potud zmínka ze starých pověstí…

Jaká ale obrovská změna se stala s lidstvem od samého počátku života na zemi…?
Planeta země zažila po spoustu staletí nejen krvavé války, zabíjení, nenávist, zbytečné lidské oběti, ale jako v dávných dobách, tak i v současné době, čím dál víc roste honba za majetkem, pokladem, mamonem - říkejme tomu, jak chceme…čím dál víc sílí mezi národy a obyvatelstvem v různých zemích po světě mnoho nenávisti, zloby, zášti, vražd nevinných lidí a dětí, roste hladomor a chudoba…čím dál víc se rozevírají nůžky mezi bohatými a chudými lidmi…ale společnost s tím nic nedělá…bohatí chtějí víc na úkor chudých…nezajímá je, že pro jejich chamtivost se kácejí pralesy, ničí se plíce celé planety, zamořují se oceány, moře, řeky a potoky umělými plasty a všemi odpadky, pesticidy a vším, co lidé vyprodukují…že mizí nenávratně různé druhy zvířat na zemi…do oceánů vytéká ropa a ničí pobřežní ptactvo…že vodní zvířena polyká odpadky v mořích a oceánech do sebe a následkem toho hynou…že Arktida taje následkem globálního oteplování a jednou, až roztaje úplně, zvedne se nebezpečně hladina všech moří a oceánů a zmizí z povrchu země spousty měst a ostrovů, které jsou obydleny…že země puká a probouzejí se hromadně sopky, které po tisíciletí dřímali v klidu bez pohybu…
Proč se o tom zmiňuji? Vše se vším souvisí…

Dnes je památný den …25. červen 2018…den, kdy byl před devíti lety zavražděn král popu Michael Joseph Jackson …je to nejbolestnější den pro jeho tři děti…Prince I., Paris a Blanketa - Bigiho…a pro paní Katherine Jackson - jeho matku, která mu dala život a vychovala z něj toho nejúžasnějšího člověka a humanistu, hudebního génia a filantropa…nejlaskavějšího člověka s andělským srdcem plným bezpodmínečné lásky a skvělého otce jeho tří dětí.
Pro nás, jeho skálopevné fanoušky, je tento den velmi palčivý, bolestný a srdcervoucí, protože hudební scéna přišla o legendu a génia, který se rodí tak jednou za tisíc let.
Král popu - Michael Joseph Jackson byl právě ten, kdo neustále upozorňoval na svých koncertech a ve svých písních, básních a knihách na zvyšující se nebezpečí ničení planety země… ať se to týkalo fauny nebo flóry, zbytečných válečných konfliktů jen za honbou získání cizích majetků, nesmyslného vraždění lidí, prohlubující se chudobu na různých kontinentech planety…on sám procestoval osmkrát celý svět a mohl nejlépe porovnat rozdíly mezi jednotlivými národy, jak se kde žije a kde lidé strádají a kde si žijí na vysoké noze. Poukazoval na veškeré rozdíly životní úrovně a sám věnoval za celý svůj život skoro půl miliardy dolarů na humanitární pomoc…stále jde z jeho dědictví 20% na pomoc dětem celého světa…Michael měl neskutečně šlechetné srdce plné lásky a to mějme na paměti…
Proto ta mnou zmíněná souvislost s tímto hudebním umělcem, který se v showbusinesu pohyboval 45 let od svého raného dětství.
Samozřejmě, že za tu dobu nesmírně Michael zbohatnul a byl trnem v očích závistivcům a chtivcům, kteří si dělali zuby na jeho majetek. Těžko si dokážeme představit, jaké nesmírné tlaky byly vytvářeny na Michaela, jaká otřesná zvěrstva byla provedena za dobu jeho života na něm jen pro to, aby nejbližší spolupracovníci a lidé, kteří nesmírně zbohatli na Michaelově jménu a falešně se hřáli v jeho světle ramp, okradli tohoto umělce i za cenu, že ho zavraždí a zmocní se tak jeho majetku, který nenáležel jim, ale jeho dětem a jeho paní matce.


Nejhorší je, že tito lidé nastrčili jednoho vraha, který si odpykal směšné dva roky za mřížemi a byl propuštěn pro nedostatek míst v tamních věznicích a byl zmařen tak život mladého padesátiletého muže, syna a vynikajícího otce tří dětí. Dnes si jeho vrah užívá svobody, jeho rodiny a peněz, které za vraždu dostal a z Michaelových dětí jsou sirotci a jeho matka tak ztratila během života již druhé své dítě. Nadále chodí po svobodě další vrazi, kteří nosí na svých rukou Michaelovu krev, nejsou potrestáni a naopak stále vydělávají miliardy na úkor MJJ a jeho dětí a jsou správci MJJ majetku.
Krev se mi vaří v žilách, jak je to možné…proč ještě jsou na svobodě?

Michael miloval umění…sám byl ten nejlepší umělec mezi světovými celebritami…miloval Michelangela, který ztvárnil svého Davida, jež okrášluje svou velkolepostí město Florencii v Itálii. Tito dva umělci mají mnohé společného i přesto, že žili každý v jiné době…avšak zloba, zmiňované špatné vlastnosti lidí existují v každé době nezávisle na čas, ve které době právě žijeme…
Dovolte mi, prosím, abych citovala slova, napsaná právě Michaelangelem v jeho době a která se naprosto hodí do myšlenek Michaela, které by jistě použil na adresu svých vrahů:
"Ó, nízké duše, chtivé, zaslepené, nač užíváte darů přírody: na každém kroku Vás jen pýcha žene a hledáte jen moc a poklady. Lenost a chlípnost, v tom jste vyučené…závistí štvete druhé do bídy. A nevidíte v nenasytném letu, jak málo stačí a jak krátce jsme tu. Mé oči souží, nač se podívám, mé srdce tíží vše, co nosí zem a nedat nám ho jako dar Ty sám…nevím, co bych si počal s životem…"
Sami zde vidíte, že podobnost je až neuvěřitelná…a rozdíl staletí nehraje žádnou roli…
A pokud jde o ráj nebo ohnivé peklo…?
Michael neměl ráj na zemi…už v dětství byl v područí svého kontroverzního otce, který se za doby Michaelova života dočkal od Michaela odpuštění za všechna příkoří, která Michaelovi způsobil. Michael ve své nesmírné velkorysosti, dobrotě a šlechetném srdci se dokázal poprat s vědomím, že odpustí svému otci, ale samozřejmě nezapomněl do konce svých dnů.
To jsou jen střípky ze života krále popu, jež si dnes všichni, kteří ho ctíme a nosíme ve svém srdci navždy, připomínáme deváté výročí nedobrovolného odchodu z tohoto světa.

Prosto žádám všechny z Vás, kdo ctíte jeho památku, zapalte, prosím, svíci tomuto nádhernému umělci a překrásné lidské bytosti, pusťte si jeho videa, písně, přečtěte si třeba knihu Tanec jako sen nebo Moonwalk…tam se dočtete pravdu, kterou vždy se Michael řídil a věřte, co kdy Michael řekl, je pravda. Nevěřte lžím v bulváru a těm, kdo ubližují jeho jménu, jeho dětem, jeho paní matce...

DRAHÝ MICHAELI,
NIKDY SE RÁNA TVÝM ODCHODEM V MÉM SRDCI NEZAHOJÍ…
ODPOČÍVEJ V POKOJI A SVĚTLO AŤ TI SVÍTÍ…
MILUJI TĚ NAVŽDY…
ČEST TVÉ PAMÁTCE…!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 hanylen2 hanylen2 | 26. června 2018 v 11:26 | Reagovat

No Marti, já nemám dalších slov. Krása, za kterou děkuji. A hlavně pravda. Pravda, kterou jsi do článku neváhala vložit. ;-)

2 Marta/ Muscles Marta/ Muscles | 26. června 2018 v 22:29 | Reagovat

Děkuji, Hani...mám ráda říkat věci na rovinu tak, jak jsou...bohužel to Mikovi život nevrátí...je to smutný čas...bolet to nikdy nepřestane...

3 hanylen2 hanylen2 | 27. června 2018 v 11:25 | Reagovat

[2]: Ano, to každý říká, ale já stojím za svém, je to satisfakce. pravda se má říct, a ne lež. To je pak ještě horší.
Je to totiž satisfakce i pro Michaela.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama